bojm prodhimin dhe montimin e kubzave te betonit

Shitet nga: kryeziu 10 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bojm prodhimin dhe montimin e kubzave te betonit si dhe skajoret {ansoret}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim