hatz motorr 2g40 dizell me ajr

Shitet nga: Cimi 11 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
motorr industrial Hatz 2G40

PER VALAK
KOMPRESOR
DAMPER
MAKINA TE NIVELIZIMIT
GJENERATOR


viber +37744508111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim