hondai 2000 me klim 2.5dizell

Shitet nga: kombi 29 Tet 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi hondai 100 2.5dizell ne gjendje te mir teknike me 4 gomat te reja me C rks i qlajmruar per mashum info 045833341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim