iveco 8x4 41.440 vit 03

Shitet nga: keli 25 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ne gjendje shum te mir goma 80%te reja te gjitha sherbimet e bera .22.m3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim