kamion DAF600

Shitet nga: jeton 18 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni është i vitit 1990 është ngjendje trregullt është i qlajmruar RKS qimimi sipas marrveshjes ...JuMirpresim në nr.044297221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim