kamion me kran

Shitet nga: sabit 10 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
viber +37744279186 edhe +37744283575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim