kamionet Daaf 2.5 dizell

Shitet nga: ylli 09 Gsh 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjedje te rregullt me qmim te volitshum

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim