kamioni man

Shitet nga: EKREM 17 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni man me kran ngjendje trregullt i ardhur nga Gjermania ,viti i prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim