kamjon mercedes

Shitet nga: ... 04 Sht 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
esht ne xhendje te mir i gatshum per pun 26-28
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim