kamjonet dizell 2.4

Shitet nga: besari 15 Dhj 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I sa po ardhur nga zvicrra gjith qka ne gjendje te rregullt i pa regjistrum te kalume i ka 150mi muni me shkru edhe ne viber +37744990225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim