kombi t2 89

Shitet nga: `````` 26 Tet 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi t2 89 rexhistrim 10 muj motorr 1.9 turbo gomat treja tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim