komibi

Shitet nga: neza 27 Tet 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi citroebn hdi 2.2 viti 2009 kl 165850 te kalura posa ardhur bga zvicrra asht shum imir jap me garancijon kombi transport asht ekstar iprodhun prej fabrike flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim