kran per ndertimè te larta larte si 20deri 24.5mt

Shitet nga: arben 17 Dhj 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose ndrroj kranin ndrrim i mundshem me shtylla panella (shalltafne) ose elemente te hekurit per shallona knani është ne gjëndje perfekte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim