kryejme te gjitha punet me maqina te renda

Shitet nga: halil 01 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bejme prishjen e shtepive hapjen e podrumave hapjen e kanaleve bartjen e zhavorit etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim