libherr

Shitet nga: bedri 25 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kete bager per arsyje se sme duhet ma asgje eshte ne gjendje te rregullt per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim