luga e bagerit

Shitet nga: halil 06 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
luga e bagerit 1.15 e gjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim