luga e bagerit

Shitet nga: halil 06 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
luga e bagerit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim