makine prodhuese e plastikes

Shitet nga: Ramadan 18 Jan 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet makina per prodhimin e elementeve te plastikes me tri vegla ( kallepa)
1. vegel per prodhimin e tipllave te stiroporit 12 mlm
2. vegel per prodhimin e tipllave te stiroporit14 mlm
3. vegel per prodhimin e lugve te makiatove ( 20 cop per njehere)
per me hollesisht na kontaktoni ne nr.tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim