makine prodhuese e plastikes

Shitet nga: Ramadan 25 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes makinen per prodhimin e elementeve te plastikes ,tipllave te stiroporit ,luge te makiatove dhe blurjen e plastikes.
1.makine prodhuese e plastikes.
2.vegla (kallëpi) i tipllave te stiroporit 12 mlm.
3.vegla (kallëpi) i tipllave te stiroporit 14 mlm.
4.vegla per prodhimin e lugeve per makiato.
5. mulliri per bluarjen e plastikes - prodhim italian
per me hollesisht na kontaktoni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim