man 14.264

Shitet nga: ........ 19 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
man 14.264 viti i prodhimit 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim