man 26.321

Shitet nga: pjeteri 13 Shk 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 3 akse me gjith rimorkio 2 akse me dopio gome vetshkarkuse letra te paguara deri me dhjetor 2016. Cmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim