man

Shitet nga: MAN 10 Shk 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin man ne gjendje te regull pun si dhe shum I rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim