mercedes 26 28

Shitet nga: halil 13 Jan 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonin 26 28 me trap tpar kamjoni ne gjendje
te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim