mercedes kamjon

Shitet nga: xhevi 04 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamjon mercedes 26-28 ne xhendje te rregullt per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim