minibager

Shitet nga: realmadrid 23 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes minibager boki motorr dizel 4 klipa .i pershtatshem per ngarkim lug grajfer levizje me komanda shpenzimet shum te vogla .munt te kontaktoni edhe ne viber me te njejtin numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim