opel movano 2.2 dizel-01

Shitet nga: besnik 25 Gsh 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes opel movano 2.2 dizel .bejme edhe ndrrime me kerrë ,eshte
turbo Intercolor
ne gjendje te rregullt
me goma te reja
ngyre e bardh
i rujtun shume
ABS
centrall
me kuke
shpenzimet shume te vogla.

Qmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim