pirun

Shitet nga: arsim 29 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne xhendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim