procolic (rimorkio)

Shitet nga: edi 10 Gsh 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te rregullt dhe jo e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim