reno trafic

Shitet nga: defrim 19 Jan 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Reno trafic me regjistrim e ardhur nga zwicrra shum e rujten.ETJ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim