rimorkio

Shitet nga: rimorkio 24 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet rimorkio ne gjendje pune gomat e mira me dogan homologim 6.5 t. e pershtatshme per bagera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim