sandek

Shitet nga: sm 28 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sandek per Sanduqar
ng k 1838
cerada e re ,ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim