she's kamjonin iveko 80-13 kipprt

Shitet nga: arditi 28 Sht 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kamjonin iveko80-13 miller kipper usht ne gjendje shum temir per mashum info kontaktoni 044336044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim