shes 4 Goma me Fellne per Bagera ose Rimorkio

Shitet nga: sejdi 16 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES 4 COPA GOMA ME FELLNE TË PA PËRDORURA, Numer 14-17.5
14 PLATE
Gomat gjenden ne Zvicer per Më shumë informata kontaktoni ne numrin 044-172-370 ose 0041798301313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim