shes kamion

Shitet nga: bajram 03 Dhj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin n foto
eshte ne gjendje te mir
Qmimi - me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim