shes kamjon mercedes 1824

Shitet nga: abaz 26 Dhj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjon mercedes tipi1824 me kran .Kamjoni është i vitit 94 kurse kranit 2002.I posa ardhur nga Gjermanija është i doganuar dhe ne gjendje stabile dhe shum perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim