shes lugen e bagerit

Shitet nga: halil 10 Dhj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes lugen e bagerit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim