shes presen e letres

Shitet nga: haxhia 28 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
presa eshte elektronike ne gjendje te mire teknike
ballin e shisha 250 kg
ballin e letres 350 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim