shes sanakun miller kiper

Shitet nga: Halil Haziri 18 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes sanakun miller kipper me klip edhe shasi ndimse bejme ndrim nr tel 045990991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim