shitet kamjoneta renault maxity 130.35L3

Shitet nga: milaim 14 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjoneten e ardhur nga zvicrra eshte ne gjendje shum te mir viti prodhimit 19/ 06/ 2008 2.5 dizell ngjyr te bardh 245000 km siq po shihet osht shum i rujten i padoganuar ju mirpresim...per qmim bejm bisedime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim