shitet maqina

Shitet nga: hidajete 18 Sht 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet maqina per qepjen e kepucave eshte funksionale....per hollsi me shume ju lutem na tel.ne nr.e cekur me larte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim