shitet mini bager

Shitet nga: albani 27 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri eshte ne gjendje pune me peshe 3.5 ton
ka tri luge 65 cm 35 cm dhe 1m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim