shitet

Shitet nga: yll 31 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioneta shum e mir mercedes 9 muj registrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim