shlep mercedes me Kran

Shitet nga: Besart 10 Sht 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shlep Mercedes te gjitha paisjet ne funksion ,goma te reja,gom rezerv,munesh edhe ni kerr me ngjit permas me dogan dhe homoligim veq tabelat kan me ju ngjit V I B E R :+37744271709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim