skip

Shitet nga: jetmir 24 Jan 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet bageri skip gjendje te rregullt viti 1999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim