vw lt 35 kamionet 7 m.rks

Shitet nga: cufa 15 Jan 04:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamioneten vwlt 35 disell ,viti.86, me rimorkio 3,8e gjat, krejt alomin, me tre ulse,i regjistruar deri ne muajin e 7- 2016,eshte ne gjendje shum te mir pune nuk ka korezion me fuqi ,motorrike 2,4. 6 cilindra..hargjimet e vogla, shih fotot..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim