vw t4

Shitet nga: feri 11 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin orgjent ne gjendje shum te mir teknike si mbrenda ashtu dhe jasht per ma shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim