vw t4 frigo

Shitet nga: ... 30 Sht 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vw t4 frigo
2.5 tdi
I doganuar
Ne gjendje shum te rregullt

0038648275051 (wiber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim