Kombi Fiat Dukato MAXI 2.8 JTd 1 vit regjistrim

Shitet nga: Enis Sot 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 118 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fiat
Kombi fiat dukato Maxi 2.8 Jtd viti 2005 i sapo doganuar dhe homologuar me 1 vit regjistrim
Kombi posedon gepekun lart per ngarkim si dhe shkallet ne deren e pasme
Kuk per terheqje
Centrall me teledirigjim
ABS dhe timon hidraulik
Gomat e reja
Der anesore levizese
Tel 044182474 viber +38344182474
Peugeot citroen renault pezho reno golf passat opel
shes elektromotorrin trefazor-trofaz shihe ne foto per informata lajmerohu ne tel 044182474 045380481
shes elektromotorrin trefazor-trofaz shihe ne foto per informata lajmerohu ne tel 044182474 045380481 troje banesa shpija vetura 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 lokale afariste oldtajmera aifona etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim