Automarimang shlep (Autoshlep)

Shitet nga: Fadil 21 Gsh 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Automarimang shlep (Autoshlep) pjes e kranit per ngarkim te veturave me mundsi levizje para mrapa dhe sjellje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim