Bagera Me Qera: Exavator Loader cilinder

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bagera me Qera 12 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Bagera Me Qera :
Lug ngarkues 22 tona. CAT 2003-per Ngarkim - rrafshim te oborreve deponive te ndryshme( berllog)
Bager CAT 325 B per ngarkim rrafsh ejt
Cilinder CAT 11 ton , (xhebor)Leberero 16 ton, Bomag 20 ton per ngjeshjen e rrugëve, oborreve parkingjeve ne siperfaqe te dheut dhe gurit
Bejm transportin e mjeteve te renda deri ne 60 tona neper kosov shqiperi maqedoni mal te zi. !Viber vetem +38649768014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim